Засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер

22 листопада в Івано-Франківську розпочало свою роботу четверте засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер. Зустріч Сторін триватиме впродовж двох днів.
З вітальним словом до учасників засідання звернулись Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець та голова Івано-Франківської обласної військово-цивільної адміністрації Світлана Онищук. Онлайн привітала членів Комісії Іорданка-Родіка Іорданов, Міністр охорони довкілля Республіки Молдова.
Участь у роботі Комісії бере заступник співголови Дністровської Комісії, Уповноважений з виконання Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод, заступник Голови Держводагентства Ігор Гопчак та керівниця української частини Робочої групи з питань моніторингу вод та обміну інформацією Дністровської Комісії, заступник Уповноваженого Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод Марія Шпанчик.
Комісія розгляне ряд важливих питань щодо спільного використання та охорони прикордонних вод. Зокрема звіти керівників робочих груп, інформацію про підготовку та імплементацію ПУРБ та ПУРЗ, Регламент співпраці зі здійснення моніторингу, концепцію геоінформаційної системи DniesterGIS та інші актуальні питання у басейні Дністра. Детальний проєкт програми 4-го засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер доступний на сайті Дністровської комісії.
За матеріалами Державного агентства
водних ресурсів України