Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець відвідав лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР

22 листопада, під час робочої поїздки на Івано-Франківщину, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець відвідав лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР, котра першою з чотирьох сучасних лабораторій Держводагентства отримала сертифікат про акредитацію відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 у сфері хімічних та фізико-хімічних методів випробувань поверхневих, зворотних (стічних), підземних вод та ґрунту.
Начальниця лабораторії Марія Засідко ознайомила гостей з напрямами досліджень, які проводяться фахівцями лабораторії, реорганізацією роботи в час воєнного стану та перспективами вдосконалення методів досліджень.
В.о. начальника управління Віталій Андрійчук у розмові з Міністром зазначив, що Держводагентством ведуться переговори з донорами щодо закупівлі роботизованої ситеми Freestyle, яка дасть можливість вдосконалити процес підготовки до хромотографічних досліджень.
Міністр захисту довкілля високо оцінив роботу лабораторії моніторингу вод Західного регіону та вручив Марії Засідко відзнаку Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
💬«Все, що ви зробили, дійсно заслуговує на високу оцінку і повагу. Я вам дякую, у цій відзнаці подяка всьому вашому колективу»,- сказав Руслан Стрілець.
На завершення очільник Міністерства наголосив, що з урахуванням міжнародної допомоги збільшуються можливості для розширення сфери досліджень.
Начальниця лабораторії моніторингу вод Західного регіону подякувала за нагороду і наголосила, що це спільна заслуга всього колективу, адже фахівці лабораторії роблять все необхідне, щоб виконувати поставлені завдання та попри воєнний стан не переривати державний моніторинг вод.