![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404452888_656549133322694_5183102033031388784_n.jpg)
22 листопада, під час робочої поїздки на Івано-Франківщину, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець відвідав лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР, котра першою з чотирьох сучасних лабораторій Держводагентства отримала сертифікат про акредитацію відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 у сфері хімічних та фізико-хімічних методів випробувань поверхневих, зворотних (стічних), підземних вод та ґрунту.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404922520_656549023322705_1789895066286962124_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404941575_656548993322708_7017296101685999445_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404586090_656548906656050_6675325176855933421_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404552291_656549089989365_7732177531977919230_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404914311_656549183322689_4144430036239693286_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404478384_656549049989369_6110709298609224171_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404924944_656548959989378_3358837518745237598_n.jpg)
В.о. начальника управління Віталій Андрійчук у розмові з Міністром зазначив, що Держводагентством ведуться переговори з донорами щодо закупівлі роботизованої ситеми Freestyle, яка дасть можливість вдосконалити процес підготовки до хромотографічних досліджень.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404558979_656549233322684_6850201817595261685_n.jpg)
Міністр захисту довкілля високо оцінив роботу лабораторії моніторингу вод Західного регіону та вручив Марії Засідко відзнаку Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
На завершення очільник Міністерства наголосив, що з урахуванням міжнародної допомоги збільшуються можливості для розширення сфери досліджень.
Начальниця лабораторії моніторингу вод Західного регіону подякувала за нагороду і наголосила, що це спільна заслуга всього колективу, адже фахівці лабораторії роблять все необхідне, щоб виконувати поставлені завдання та попри воєнний стан не переривати державний моніторинг вод.