МІЖНАРОДНИЙ БАСЕЙНОВИЙ КОНКУРС “БАРВИ ДНІСТРА”

Версія для друку Версія для друку

 

Стартував ХІІ Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» під девізом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!»

Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» є необхідним для формування цілісної натури людини майбутнього, усебічно розвиненої та екологічно свідомої. Вчить молодь бачити себе невід’ємною часткою природи, від збереження якої вже сьогодні залежить доля майбутніх поколінь, адже тільки всі разом ми зможемо зробити нашу планету чистішою, а навколишній світ яскравим, барвистим і гармонійним. Дністровське басейнове управління водних ресурсів оголошує ХІІ Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2020 під девізом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!»

До участі у конкурсі «Барви Дністра» запрошуються учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, а також Республіки Молдова (вкл. Придністров’я).

Потрібно презентувати фотографію, малюнок, відеофільм або слайд-шоу, ідею природоохоронного заходу, художній або публіцистичний твір будь якого формату, що якнайкраще відображає ваше ставлення до річки та бажання її зберегти.

Особливо цінними є ті роботи, в яких закладені ідеї міжнародної співпраці та участі територіальних громад у вирішенні екологічних проблем.

Номінації Конкурсу:

  • «Малюнок»;
  • «Фоторобота»;
  • «Відеофільм, слайд-шоу»;
  • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
  • «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Порядок підготовки конкурсних робіт по кожній з номінацій визначено окремо.

Конкурс щорічно триває: з 22 березня по 1 жовтня.

Кожен учасник може подати до двох робіт за адресою: Україна, 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23А, Дністровське БУВР.

Контакти для довідок: Гнатишин Іванна Василівна  (0342) 52-34-83 Трач Мар’яна Ігорівна  (0342) 52-34-83 , e-mail: vodaif@ukr.net.

Переможці нагороджуються цінними призами, дипломами оргкомітету відповідно до номінацій та особисто запрошуються організаторами Конкурсу для нагородження.

Проведення Конкурсу та його підсумки підлягають широкому висвітленню у засобах масової інформації.