ОВД

Версія для друку Версія для друку

Висновок з ОВД планованої діяльності ”Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р.Дністер в с.Новий Мартинів Бурштинської міської громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області””

Висновок з ОВД планованої діяльності «Реконструкція берегозакріплювальних споруд на правому березі річки Прут в районі вул. Данила Галицького в селищі Ворохта, Ворохтянської ТГ, Івано-Франківської області» ( номер справи 202112219160 ), виданий управлінням екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА від 28.06.2022 р. № 03-04/22

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво водозахисної дамби на р. Прут в с. Сопів Печеніжинської селищної ради Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Бистриця Надвірнянська в урочищі “Біля кладовища” в с. Забережжя Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Бистриця Солотвинська в с. Старі Богородчани вище автомобільного мосту Скобичівка – Старі Богородчани Старобогородчанської сільської ради Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд правого берега р. Чечва по вул. Грушевського в с. В. Струтинь Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Проведення заходів для боротьби з шкідливою дією вод р. Лімниця в с. Перевозець Войнилівської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Сівка в с. Довпотів Войнилівської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Реконструкція водозахисної дамби на р. Вовчинець в с. Ганнусівка Тисменицького району Івано-Франківської області“

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегоукріплюючих споруд на р. Лімниця в с. Добровляни Новицької об’єднаної територіальної громади (вище автодорожнього моста) Калуського району Івано-Франківської області“

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Радова в районі вул. Радова Права та вул. Радова Ліва в селищі Перегінське Рожнятівського району Івано-Франківської області“

Висновок з ОВД планованої діяльності “Реконструкція водозахисної дамби на р. Кіроксільна в с. Стриганці Тисменицького району Івано-Франківської області”

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Кропивник в с. Старий Мізунь урочище “Сірки” по вулиці Кобринської (біля господарства Яцків Л. В.) Долинського району Івано-Франківської області”)

Висновок з ОВД планованої діяльності “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд лівого берега р. Прут у м. Яремче Івано-Франківської області”

Дозвіл на виконання будівельних робіт виданий Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській облісті від 20.09.2019″

Дозвіл на виконання будівельних робіт виданий Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській облісті від 26.12.2019″