З Міжнародним днем Дністра!

Вже сьомий рік в останню неділю травня Україна та Молдова спільно відзначають Міжнародний день Дністра – транскордонної річки, другої за розмірами у нашій країні та дев’ятої в Європі.
Дністер – є важливою водною артерією України і водночас однією з наймальовничіших річок з унікальним природним об’єктом Семи чудес України – Дністровським каньйоном. Вздовж Дністра існує чимало заповідних зон — національних природних парків, заказників, пам’яток природи. Річка є популярним туристичним об’єктом, а також улюбленим місцем відпочинку українців.
На жаль, уже третій рік поспіль День Дністра відзначається в умовах повномасштабної війни росії проти України. Через ракетні обстріли, басейн річки страждає від техногенних забруднень, отруєння нафтопродуктами та ін.
Втім попри усі виклики, відзначення Міжнародного дня Дністра – чудова нагода вчергове привернути увагу суспільства до ощадливого і дбайливого використання водних ресурсів та об’єднати зусилля у збереженні цієї унікальної річки.
Щиро вітаємо наших партнерів з Республіки Молдова, міжнародних організацій, членів Басейнової ради, всіх мешканців басейну Дністра, та всіх хто співпрацює з нами задля його збереження.