![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20220708_1844_external-examination-in-chemistry1.jpg)
Щорічно, в останню неділю травня відзначається День хіміка.
В Дністровському БУВР діє сучасна лабораторія моніторингу вод Західного регіону, найбільшою цінністю якої є висококваліфіковані спеціалісти. Своєю наполегливою працею фахівці лабораторії на високому професійному рівні реалізують державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів.
Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Нехай ваша кропітка щоденна праця продовжує бути рушієм розвитку, приносить людям тільки користь, а результати вашої праці будуть достойно оцінені.