![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-28_15-50-51-814.jpg)
28 травня відбулося засідання Ради Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників АПК та семінар для профспілкового активу на тему: «Психосоціальна підтримка на робочому місці».
Від Дністровського БУВР участь у семінарі взяла начальниця відділу по роботі з персоналом, голова первинної профспілкової організації Дністровського БУВР Світлана Савчук.
Під час семінару обговорили питання, як правильно надавати першу психологічну допомогу на робочому місці, щоб не нашкодити і бути ефективними.
Опісля присутні заслухали інформацію про організаційну роботу та про звітність і фінансову роботу в обласній профспілковій організації.