Визначили переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021»

23 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021» під девізом «Захистимо біорізноманіття – Збережемо палітру природи!».
Конкурс «Барви Дністра» відбувся за підтримки Державного агентства водних ресурсів України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, а також за фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) через Офіс Координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ.
До складу комісії увійшли: представники Дністровського БУВР на чолі з головою комісії Роман Михайлюк, координатор конкурсу «Барви Дністра» від лівого берега Дністра Ольга Криворучко, та від правого берега Дністра (м. Кишинів, Молдова) Ірина Блохіна, представники відділу водних відносин та басейнової взаємодії БУВР Західного Бугу та Сяну, представниця ОБСЄ Олена Коваленко, представниця ГО «Чорноморський жіночий клуб» Лілія Гричулевич.
Також до роботи комісії долучились запрошені спеціалісти:
Ольга Деркачова – українська письменниця. Доктор філологічних наук, професор. Член Національної спілки письменників України з 2010 р.;
Тарас Майстришин – професійний фотограф;
• Орфанова Марія Михайлівна – доцент кафедри екології Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу;
Варто зауважити, що частина членів комісії у зв’язку з епідемічною ситуацією долучилися до засідання онлайн.
У 2021 році на конкурс надіслали понад 400 робіт, тож члени комісії декілька годин уважно вивчали роботи та визначали кращі з кращих в номінаціях:
• «Малюнок»;
• «Фоторобота»;
• «Відеофільм, слайд-шоу»;
• «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
• «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
Прізвища переможців ми опублікуємо вже незабаром, тож стежте за нашими новинами. Нагородження переможців конкурсу відбудеться наприкінці року.