Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк взяв участь у засіданні Робочої групи з питань планування і управління річковим басейном при Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248193024_3067189730168224_6175180240365946047_n.jpg)
Під час засідання обговорили поточний стан реалізації плану робочої групи на 2021 рік. Опісля співголови Робочої групи Роман Михайлюк та Ана Желяпов доповіли про діяльність Басейнової Ради Дністра (Україна) і Комітету басейнових округів Дністра (Молдова).
Також обговорили гідрологічну ситуацію в басейні Дністра в 2020-2021 роках, весняний екопопуск, розроблення національних планів управління річковим басейном Дністра та вирішення проблем, пов’язаних з джерелами забруднення Дністра.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248096045_3067189816834882_9092651797502023663_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248091822_3067189960168201_4265606610916719109_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/246383541_3067189893501541_8358032004138039147_n.jpg)
Окрім того, під час засідання члени робочої групи розглянули нагальні питання та пропозиції щодо подальшої діяльності на наступний рік.