На водогосподарських об’єктах Галицької дільниці проводяться ремонтно-експлуатаційні роботи

Працівниками Галицької дільниці упродовж жовтня місяця проводився моніторинг технічного стану гідротехнічних споруд та ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах.
Зокрема:
– обстежено пошкоджену ділянку та півзагати на дамбі р. Лімниця в с. Мединя Галицької міської ТГ;
– проведено вирубку деревно-чагарникової рослинності на МОС «Придністровська», МОС «Свірж», на водоприймачах: р. Гнила Липа в с. Бабухів Рогатинської ТГ, р. Лімниця в с. Пукасівці Галицької міської ТГ, р. Нараївка в с. Верхня Липиця Рогатинської ТГ.
– проведено ремонт гідротехнічних споруд на МОС «Придністровська» Галицького району та МОС «Свірж» Рогатинського району.
– відновлено (влаштовано) гідропости на р. Гнила Липа в м. Галич Галицької міської ТГ та в с. Бабухів Рогатинської міської ТГ, на р. Лімниця в с. Пукасівці Галицької міської ТГ.
– встановлено пікетажні стовпчики на наступних водоприймачах та каналах: р. Нараївка в селах Верхня Липиця та Нижня Липиця Рогатинської міської ТГ, р. Гнила Липа та канал К-І-2Д в с. Вербилівці Рогатинської міської ТГ, канали К-1-7, К-1-4, К-І на МОС «Придністровська» в м. Галич та с. Поплавники Галицької міської ТГ.
– нанесено маркування гідротехнічних споруд на р. Нараївка в селах Нижня Липиця та Верхня Липиця Рогатинської міської ТГ, меліоративних каналах в с. Вербилівці Рогатинської міської ТГ.
– проведено побілку оголовків та плит облицювання укосів каналів на МОС «Придністровська» Галицького району.