У Дністровському БУВР нагородили переможців конкурсу зі збору пластикових кришечок на переробку «Друге життя пластику»

Напередодні Дня Дністра відбулось нагородження переможців конкурсу зі збору пластикових кришечок на переробку «Друге життя пластику», який проводило Дністровське БУВР спільно з проєктом EU4Environment та EcoREactive.
Диплом переможця і сертифікат на 5 тисяч гривень отримав Свищ Олег Ярославович, який здав найбільшу вагу кришечок – понад 62 кг.
Також вручили дипломи і заохочувальні призи від наших партнерів з EcoREactive учасникам з Бурштинського ліцею №3 та Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла, які зайняли друге і третє місця відповідно.
Саме в момент нагородження трапилась приємна несподіванка. Наш переможець дізнався, що учні Галицького ліцею планували у разі виграшу сертифікату, віддати його на лікування учня 5 класу, який бореться з онкологією. Пан Олег зауважив, що його розчулила така єдність дітей, тож він хоче передати виграні 5 тисяч гривень матері школяра, щоб він якнайшвидше одужав.
Для родини це стало несподіванкою. Мати зі сльозами на очах щиро подякувала пану Олегу телефоном за таку допомогу. А за благородний вчинок, представники EcoREactive вручили переможцю заохочувальний подарунок – набір ламелей для лавки.