![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402634896_653755030268771_6642854453419404366_n.jpg)
Заступник начальника Дністровського БУВР Микола Кирилів разом з представниками технагляду та підрядних організацій перевірили хід виконання робіт з відновлення дамби на р. Прут в с. Перерив та дамби на р. Черемош в с. Горішнє Залуччя Коломийського району.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403783533_653754913602116_4722220946336872862_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402620497_653755040268770_6066158448464169155_n.jpg)
Наразі підрядна організація на водозахисному об’єкті в с. Перерив відвела русло річки Прут від пошкодженої ділянки і приступила до влаштування призми та відновлення укосу дамби.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402652818_653755083602099_8291867363051611172_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401853176_653755116935429_8811012277646898681_n.jpg)
На дамбі в с. Горішнє Залуччя підрядна організація проводить роботи з влаштування прокопу, завезення негабаритного каменю та формування
пошкодженого укосу.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401849085_653755160268758_1126228486431484034_n.jpg)
Роботи з відновлення пошкоджених ділянок водозахисних споруд проводяться відповідно до проектів, згідно з календарним графіком.