17 листопада, на базі Дністровського БУВР, відбулась робоча зустріч фахівців лабораторії моніторингу вод Західного регіону з представниками лабораторій Південного та Східного регіонів щодо питань функціонування лабораторій моніторингу вод.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403755632_653906500253624_6106846272277614648_n.jpg)
З вітальним словом до учасників звернувся в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403980622_653906556920285_4165276858064767415_n.jpg)
Під час зустрічі фахівці лабораторій обговорили методику визначення загального фосфору та загального азоту за Кʼєльдалем у пробах поверхневих вод. Також обмінялися досвідом у проведенні хроматографічних випробувань.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402597789_653906446920296_8844689692560385039_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403736239_653906456920295_1110376178425446915_n.jpg)
На завершення заходу начальниця лабораторії моніторингу вод Західного регіону Марія Засідко провела для колег з інших регіонів екскурсію лабораторією.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403758888_653906583586949_2854948763800325617_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401859783_653906466920294_4358215829784901323_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403808374_653906513586956_6412647822142884241_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403859909_653906533586954_7007157622650006749_n.jpg)