Фахівці Дністровського БУВР ознайомили студентів з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону

Сьогодні, 16 листопада, студенти спеціальностей «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Телекомунікації та радіотехніка» Відокремленого структурного підрозділу Фахового коледжу електронних приладів Івано-Франківського університету нафти й газу завітали в Дністровське БУВР для ознайомлення з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону.
Очільниця лабораторії Марія Засідко провела екскурсію маршрутом проходження проб води в лабораторії, починаючи від шифрування та пробопідготовки до кінцевих результатів.
Начальниця лабораторії ознайомила студентів з новітнім обладнанням, яке значно розширило функціональні можливості лабораторії і дозволило виконувати моніторингові дослідження за збільшеним переліком показників та розширеною мережею спостережень.
Марія Засідко наголосила студентам, що лабораторія моніторингу вод Західного регіону отримала акредитацію за європейськими стандартами і забезпечує виконання вимірювань у межах басейну Дністра, Вісли та Дунаю, а у час військового стану досліджуються проби і з басейнів Південного Бугу, Дніпра, Дону та Причорномор’я.