В Дністровському БУВР, з нагоди професійного свята, відзначили кращих працівників управління

Напередодні Дня працівників водного господарства в Дністровському БУВ відбулося вручення відзнак найкращим працівникам за підсумками минулого року.
На урочистих зборах колективу Дністровського басейнового управління водних ресурсів, начальник управління Роман Михайлюк зазначив, що минулий рік для усіх був дуже складним.
“За минулий рік ми багато чого зробили. Найголовніше, що ми всі разом пережили пандемію і зібралися сьогодні тут всі живі і здорові. Перед нами було багато викликів, але кожен відділ, кожна дільниця, кожен структурний підрозділ робив усе, щоб ми зустрічали сьогодні наше свято з найкращими показниками. Ваша робота буде відзначена грамотами, подяками, почесними грамотами і щирою подякою від мене. Роботи ще багато, але ті завдання, які перед нами ставили, ми виконали”,- сказав у вітальному слові Роман Михайлюк.
Опісля працівникам Дністровського БУВР вручили відзнаки від Держводагентства, управління та профспілки. Варто зауважити, що начальник управління також отримав Подяку від Міністерства захисту довкілля.