З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища сьогодні, 3 червня в Івано-Франківську на міському озері відбувся велопробіг і свято для дітей.
Для діток розгорнули декілька локацій, втім найбільшу зацікавленість у маленьких франківців викликали дослідження лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР по визначенню показників, які впливають на якість питної води.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/194482016_2964644673756064_7676584717978283024_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/194498633_2964645447089320_7396862827067884817_n.jpg)
Особливо дітей потішило те, що їм дозволили самостійно спробувати визначити якість води. Деякі з юних “хіміків” навіть сказали, що в майбутньому мріють теж працювати в такій лабораторії.