![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406346046_660047062972901_793544126876942680_n.jpg)
29 листопада фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР взяли участь в онлайн зустрічі, організованій Дежводагентством, з обговорення питань щодо адміністрування системи «Є-моніторинг».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406328852_660047029639571_796128373774109691_n.jpg)
Незабаром Держводагентство планує ввести в тестову експлуатацію єдину онлайн платформу «Є-моніторинг» для цифровізації результатів моніторингу. Тож під час зустрічі учасники обговорили питання з внесення користувачами в межах компетенції даних та заповнення відповідних довідників.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406314083_660047042972903_2620540268669522789_n.jpg)