![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406367738_660505742927033_7354570454267538252_n.jpg)
На установчих зборах заінтересованих сторін щодо формування нового складу басейнової ради Дністра на період 2023-2028 років, які відбулися 30 листопада, ухвалено новий персональний склад басейнової ради.
В.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук ознайомив присутніх з наказом Держводагентства від 21.07.2023 №89 «Щодо оновлення персонального складу басейнових рад».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406245205_660505816260359_8797644283549354350_n.jpg)
Всього до Дністровського БУВР надійшло 86 кандидатур від заінтересованих сторін Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької та Одеської областей, а також організацій басейнового рівня. Зокрема, водокористувачі складають 34%, представники центральних органів виконавчої влади та водогосподарських організацій – 15%, місцевих органів виконавчої влади – 8%, наука, освіта – 16%, неурядові організації – 20%, органи місцевого самоврядування – 7%.
Учасниками зборів ухвалено персональний склад басейнової ради Дністра згідно з поданими пропозиціями, який відповідає необхідним квотам.
На установчих зборах обрано голову басейнової ради Олега Мандрика, його заступника Віталія Андрійчука, виконавчого секретаря Іванну Гнатишин, а також ухвалено структуру секретаріату басейнової ради.
Ухвалений персональний склад басейнової ради на підставі протоколу установчих зборів буде направлено на затвердження до Держводагентства.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406369926_660506032927004_530517545764997272_n.jpg)