Важливість юридичної роботи та дотримання вимог чинного законодавства важко переоцінити. Це дуже відповідальна робота. Ми вдячні Ірині Ігорівні за віддану працю, наполегливість та компетентність.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406272598_659833226327618_2032196592860514029_n.jpg)
Колектив Дністровського БУВР щиро зичить Ірині Ігорівні міцного здоров’я, родинного затишку і злагоди, наснаги до професійних звершень та невпинного натхнення. Нехай Вас оточують надійні колеги, добрі люди та щирі друзі, а життя дарує лише приємності і задоволення від улюбленої роботи.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406346172_659833212994286_3149281600545618266_n.jpg)