![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242054056_3041299389423925_3205753111283581991_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241981229_3041299346090596_5931642798331874165_n.jpg)
Сьогодні начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк взяв онлайн участь у Міжнародному семінарі «Впровадження Водної Рамкової директиви в Україні: сучасні розробки та рішення для наближення до природного розвитку річок», який проходив в м. Бережани, Тернопільська область.
Під час семінару Роман Михайлюк розповів про досвід імплементації Водної Рамкової директиви та управління малими річками в басейні Дністра, зокрема щодо впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами в Україні, стану підготовки Плану управління річковим басейном Дністра, запровадження європейських підходів до моніторингу вод та підготовки Плану управління ризиками затоплення РБР Дністра.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/yzobrazhenye_viber_2021-09-17_13-11-01-197.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/yzobrazhenye_viber_2021-09-17_13-11-13-047.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242052268_3041299429423921_5128743982422438574_n.jpg)
Також керівник Дністровського БУВР наголосив на важливій ролі малих річок для належного функціонування всіх елементів довкілля. Зокрема, звернув увагу на законодавчі обмеження щодо здійснення діяльності в межах басейнів малих рік.
За словами Романа Михайлюка, доцільно об’єднувати зусилля органів влади та місцевого населення для пошуку спільних та дієвих рішень для управління та охорони малих річок, які є гарантією та індикаторами доброго стану довкілля.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242136582_3041299642757233_7211648300208031971_n.jpg)
Окрім того, під час семінару заслухали доповіді про стан малих річок та середніх річок у Тернопільській області, про виклики та шляхи вирішення проблем управління малими річками та оптимізацію природокористування і охорона природи в басейнах малих річок (на прикладі басейнів малих річок Тернопільської області).
В другій частині семінару учасники ознайомилися з практичними інструментами управління водними ресурсами на малих та середніх річках.