![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-17_12-13-49-038.jpg)
Сьогодні, 17 вересня відбувся перший День відкритих дверей у Лабораторії моніторингу вод Західного регіону присвячений до Всесвітнього дня моніторингу води.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-17_13-41-34-620.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-17_13-41-37-242.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242173372_3041370482750149_2551356154975433833_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242100881_3041370942750103_3461638940435301343_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242198514_3041370622750135_2690805408037263812_n.jpg)
Всі охочі мали можливість ознайомитися з роботою лабораторії, сучасним обладнанням та процесом дослідження якості води.
Зокрема, скористалися такою чудовою нагодою побувати в лабораторії студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, спеціальності “Технологія захисту навколишнього середовища” група ТЗ-21-1 та студенти груп “Екологія”, “Садово-паркове господарство” та “Агрономія” аграрного коледжу Львівського національного університету.
Відвідувачам не тільки показали роботу лабораторії, але й дали можливість самостійно провести дослідження якості води.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242081153_3041370462750151_1520157846016101308_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242385182_3041370596083471_378321624447812266_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-17_12-13-43-086.jpg)