![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242237157_3041195582767639_9174504654892087425_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241943796_3041195646100966_191116946367595987_n.jpg)
Напередодні Всесвітнього дня моніторингу води начальник управління Роман Михайлюк привітав зі святом і вручив Грамоту Держводагентства начальнику лабораторії моніторингу вод Західного регіону Марії Засідко.
Опісля Почесні грамоти, Грамоти та Подяки Дністровського БУВР отримали спеціалісти лабораторії.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242237168_3041195696100961_8962907084458363846_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241849331_3041195742767623_6104443276395676839_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241872017_3041195946100936_8604864762848133025_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241983747_3041195829434281_5597318767115508206_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242071675_3041195876100943_6054963130276506884_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242167115_3041195789434285_1189477484815626983_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242267371_3041195916100939_760574024065972609_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242293221_3041195992767598_9076799897049035257_n.jpg)
Як зауважив Роман Михайлюк, від щоденної роботи спеціалістів лабораторії моніторингу вод залежить досягнення «доброго екологічного стану» та «доброго хімічного стану» річок.