![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424668856_695008452810095_2103768014147106975_n.jpg)
Фахівці Дністровського БУВР взяли участь у онлайн-навчанні на тему: «Управління промисловими відходами: хвостосховища», організованому Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424667387_695008592810081_8720198795195998415_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424650969_695008489476758_7847795259509621915_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423250078_695008516143422_6377898233973637563_n.jpg)
Під час навчання розглядали ряд важливих питань, які стосувалися хвостосховищ, як накопичувачів промислових відходів, аварій на хвостосховищах, чинників небезпеки хвостосховищ, питання переробної, видобувної, енергетичної промисловості. Також обговорили основну проблематику хвостосховищ в умовах військових дій, проблематику хвостосховищ в басейні Дністра, готовність до надзвичайних ситуацій та інші питання.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424668731_695008492810091_4191466342571387471_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424669190_695008606143413_2386810377623005922_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423313479_695008422810098_1386001766906687646_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424643906_695008506143423_3856376524534791406_n.jpg)