![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424736042_375891285147740_3902680085091147982_n.jpg)
Проведено засідання регіональної комісії ТЕБ і НС через ситуацію у Калуші. Під час засідання йша мова про ТОВ «Карпатнафтохім» – підприємство, якому через мільйонні борги припинили централізоване електропостачання.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424874792_375892185147650_7106369135252974065_n.jpg)
Зараз колишній промисловий гігант «живиться» альтернативними джерелами – електроенергією від філії «Калуська ТЕЦ» ТОВ «Костанза», забезпечує життєдіяльність Калуша та надає послуги центрального водопостачання та водовідведення для ряду промислових та комунальних підприємств, а також забезпечує діяльність філії «Калуська ТЕЦ» ТОВ «Констанза».
Тому, аби недопустити виникнення надзвичайної ситуації у звʼязку з припиненням електропостачання колишнього промислового гіганта шукаємо шляхи вирішення проблеми.