Фахівці Дністровського БУВР взяли участь у засіданні щодо громадського обговорення проєктів планів управління річковими басейнами та проходження стратегічної екологічної оцінки.
Захід організували Держводагентство спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства та з експертами Програми EU4 Environment: Water and Data.
В рамках засідання учасники розглянули ряд важливих питань. Зокрема:
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423315190_694485996195674_1885724660047225037_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423325852_694485926195681_9190250063353732001_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423326521_694485916195682_3131898333571632934_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423249810_694486012862339_6366812740563314615_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/423863084_694485956195678_1274915643936102988_n.jpg)