Начальник Галицької дільниці Дністровського БУВР Ігор Сабадах та провідний інженер-гідротехнік дільниці Микола Кирилів разом з представниками Вигодської селищної громади Калуського району провели обстеження водогосподарських об’єктів на території смт. Вигода та с. Шевченкове, які були пошкоджені паводком 2020 року.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298409788_369070915403852_5199106951029288369_n.jpg)
Окрім того, разом з представниками Новицької сільської громади Калуського району було проведено обстеження русла та берегової лінії річки Лімниця в урочищі «Підгора» с. Берлоги Новицької громади. Комісіями обстежено пошкоджені ділянки та складено відповідні акти.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298291751_369070862070524_6686014815584325207_n.jpg)
Працівниками Галицької експлуатаційної дільниці також проводилися ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах зони обслуговування, зокрема: ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298528705_369071128737164_1482823852722361791_n.jpg)
– водоприймача р.Млинівка МОС «Копанки»;
– водоприймача р.Гнила Липа МОС «Гнила Липа»;
– канал К- І МОС «Придністровська»;
– дамб на р.Лімниця в селах Тимерівці та Мединя;
– дамби на р.Дністер в с.Дубівці;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)