![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/247636838_3070970629790134_5409684628232497797_n.jpg)
На виконання Програми державного моніторингу вод працівники лабораторії моніторингу вод Західного регіону провели відбір проб в наступних пунктах моніторингу:
– р. Гериня, м. Болехів;
– р. Свіча, с. Княжолука;
– р. Саджава, м. Долина;
– р. Гнила Липа, с. Бабухів;
– р. Луг, с. Ходорів;
— р. Бережниця, с. Бережниця;
– р. Стрий, м. Жидачів;
– р. Стрий, м. Стрий (с. Добряни).
Проби доставлено у лабораторію для визначення в них вмісту пріоритетних забруднюючих речовин, специфічних для басейну Дністра показників, хімічних і фізико-хімічних показників якості поверхневих вод.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/0001.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/0003.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/0004.jpg)