![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/249942382_3071817619705435_5001895101776775517_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248530265_3071818536372010_7024819525577250731_n.jpg)
28 жовтня 2021 р. розпочалось третє засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер у м. Кишинів, Республіка Молдова.
Зустріч Сторін пройде 28-29 жовтня 2021 року.
Участь у роботі Комісії приймає начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248553368_3071818366372027_5376789306900950468_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248406470_3071818523038678_833948990866455305_n.jpg)
Комісія зі сталого використання і охорони річки Дністер (Дністровська Комісія) була створена в рамках Договору про співпрацю в сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер між Урядом Республіки Молдова і Кабінетом Міністрів України, підписаного 29 листопада 2012 р. в Римі. Договір стосується практично усіх аспектів, щодо питань річкового басейну, за винятком навігації і гідроенергетики і спрямований на зміцнення і розширення співпраці між Республікою Молдова і Україною, розпочатого ще в 1994 році.
Детальніше з Проєктом програми 3-го засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер можна ознайомитися на сайті Дністровської комісії https://dniester-commission.com/…/proekt-programmy…/.