Сьогодні, 18 березня, фахівці Дністровського БУВР, які безпосередньо здійснюють ведення державного обліку водокористування взяли участь онлайн-нараді.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/162398728_2909528289267703_7710528516642326246_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/161941673_2909528389267693_4477818881643678094_o.jpg)
Метою наради було обговорення проблемних питань ведення державного обліку водокористування, що виникли під час прийняття звітності за 2020 рік через модуль «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Держводагенства України.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/161835987_2909528415934357_5255469706898925111_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/161994133_2909528462601019_990081171370902503_o.jpg)