Налагодження співпраці Дністровського БУВР з територіальними громадами

Відбулася робоча зустріч начальника Дністровського БУВР Романа Михайлюка та керівників структурних підрозділів управління з очільниками Галицької і Дубовецької ТГ, з метою обговорення важливих питань, які стосуються водогосподарського комплексу та вирішенню питань протипаводкового захисту населених пунктів територіальних громад.
Також особлива увага була приділена посиленню співпраці між органами виконавчої влади, управлінням водних ресурсів та водокористувачами, обговоренню необхідності впорядкування питань з використання водних ресурсів та збільшення надходжень за їх використання.
Окрім того, під час зустрічі було наголошено, що 30 травня відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра. Відзначення Міжнародного дня Дністра – унікальна нагода поінформувати мешканців басейну про культурну та природну цінність річки Дністер, напрацювати дбайливе ставлення до екосистеми басейну. Тож керівництво Дністровського БУВР звернулося з проханням провести екологічні акції з прибирання берегів річки Дністер на території територіальних громад.