Лекція для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

До Дня працівників водного господарства та Міжнародного Дня Дністра заступник начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин провела онлайн-лекцію для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спеціальності «Екологія», освітній рівень магістр, на тему «Управління водними ресурсами за басейновим принципом в Україні (на прикладі басейну Дністра)».
Гостя зустрічі розповіла про впровадження європейських підходів щодо управління водними ресурсами відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви. Зокрема, про план управління річковим басейном (ПУРБ), який є ключовим документом, що містить розуміння того, що можна вважати річковим басейном, та має інструкцію з досягнення екологічних цілей при користуванні рікам, а також про нові підходи щодо здійснення моніторингу якості вод.
Особлива увага була приділена роботі лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР з визначення показників, про ситуацію з якістю води басейну річки Дністер, та як вона залежить від господарської діяльності, кліматичних умов та інших чинників.
Організатори зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю, а присутні студенти-магістри зауважили, що розглядають можливість в майбутньому реалізувати себе в якості фахівців водної сфери басейну Дністра.