До Дня працівників водного господарства та Міжнародного Дня Дністра заступник начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин провела онлайн-лекцію для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спеціальності «Екологія», освітній рівень магістр, на тему «Управління водними ресурсами за басейновим принципом в Україні (на прикладі басейну Дністра)».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191092808_2958199854400546_2111975830267003801_n.jpg)
Гостя зустрічі розповіла про впровадження європейських підходів щодо управління водними ресурсами відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви. Зокрема, про план управління річковим басейном (ПУРБ), який є ключовим документом, що містить розуміння того, що можна вважати річковим басейном, та має інструкцію з досягнення екологічних цілей при користуванні рікам, а також про нові підходи щодо здійснення моніторингу якості вод.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/190257895_2958199787733886_6376700547780672124_n.jpg)
Особлива увага була приділена роботі лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР з визначення показників, про ситуацію з якістю води басейну річки Дністер, та як вона залежить від господарської діяльності, кліматичних умов та інших чинників.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191091390_2958199904400541_8694750796058814101_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/190376432_2958199831067215_8149019856058603066_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/190564067_2958199874400544_1405935966403022039_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191234434_2958199804400551_2520258455207255865_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191091390_2958199904400541_8694750796058814101_n-1.jpg)
Організатори зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю, а присутні студенти-магістри зауважили, що розглядають можливість в майбутньому реалізувати себе в якості фахівців водної сфери басейну Дністра.