![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191429092_2959083920978806_7893104804142493598_n.jpg)
Під час засідання обговорили питання розробки окремих елементів планів управління річковими суббасейнами Пруту та Сірету у 2020 році та кроки на 2021 рік. Також заслухали інформацію про стан взяття на баланс ГТС на водних об’єктах, що розташовані на допливах річки Прут.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191455458_2959083897645475_6722050504004761027_n.jpg)
Окрім того, йшлося про основні напрями наукових досліджень Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича щодо охорони, відтворення та збереження водних ресурсів та питання забезпечення відновлення і охорони водних біоресурсів в суббасейнах річок Прут та Сірет.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192303173_2959083904312141_4259370455714374330_n.jpg)