24 травня 2021 року, заступник начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин та керівники структурних підрозділів управління провели робочу зустріч з представниками Тлумацької, Обертинської та Олешанської територіальних громад Івано-Франківської області.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191489947_2958519504368581_4769523470008833492_n.jpg)
Зустріч була присвячена посиленню співпраці між органами виконавчої влади, управлінням водних ресурсів та водокористувачами, обговоренню необхідності впорядкування питань з використання водних ресурсів та збільшення надходжень за їх використання.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191399039_2958519514368580_7435573189380381576_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191643024_2958519507701914_6527515440952283249_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191712775_2958519557701909_3818461864812919900_n.jpg)
Особлива увага приділена питанням водогосподарського меліоративного комплексу:
– наявності обліку технічного стану міжгосподарських та внутрішньогосподарських меліоративних систем та споруд на них;
– чинного законодавства щодо утримання, експлуатації, збереження меліоративних систем;
– наявності та технічного стану водозахисних споруд;
– порядку списання основних меліоративних фондів.