21 листопада відійшов у вічність багаторічний працівник водогосподарської галузі Івано-Франківщини Кіфяк Григорій Іванович

Григорій Іванович усе своє життя вирізнявся відповідальністю, стійкістю характеру та наполегливістю. В пам’яті колег він назавжди залишиться чуйною, працьовитою, щирою людиною, та висококваліфікованим фахівцем.
Трудову діяльність у водній сфері розпочав після закінчення Снятинського сільськогосподарського технікуму та служби в армії в грудні 1972 року у Івано-Франківському УОС на Заболотівській дільниці на посаді звільненого бригадира. В листопаді 1983 року переведений до Коломийського УОС і ПС на Заболотівську дільницю та працював на посадах звільненого бригадира, начальника мехзагону, головного механіка. З грудня 1994 року переведений на посаду начальника мехзагону Коломийської УОС і ПС Держводгоспу України. Упродовж 2008 – 2017 років працював на посаді головного механіка, начальника відділу механізації і охорони праці в Коломийському МУВГ.
Світла пам’ять про Григорія Івановича завжди буде жити серед рідних, друзів, колег і залишиться назавжди у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної втрати начальнику Коломийської дільниці Дністровського БУВР Тимофійчук Вірі Григорівні та усім рідним та близьким Григорія Івановича.
Вічна пам’ять!