Фахівці Дністровського БУВР взяли участь у водній секторальній зустрічі

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, фахівці Дністровського БУВР взяли участь в робочій зустрічі на тему: «Природоорієнтовані рішення у водному господарстві для досягнення візії України майбутнього з урахуванням адаптації до зміни клімату», яка відбулася завдяки співпраці «Всесвітнього фонду природи Україна» та Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
Зустріч стала частиною загальнонаціонального полілогу «Місце природи в адаптації України до зміни клімату», метою якого є створення спільного кроссекторального бачення розвитку України з урахуванням необхідності адаптації до зміни клімату та визначення ролі природи у цьому процесі.
Нещодавно уже проведено дві зустрічі, на першій з яких (1-2 грудня 2021 р.) відбулось ознайомлення із концепцією природоорієнтованих рішень та визначення кола найгостріших проблем в адаптації лісового, водного та сільського господарства до зміни клімату. Друга зустріч (27.01.2022 р.) дозволила сформувати спільне бачення ролі природи для адаптації України до зміни клімату через призму одного, лісового та аграрного секторів.
Наразі настав етап секторальних робочих зустрічей. Результатом секторальної зустрічі стали окреслені ключові політичні, економічні,соціальні чи інші зміни, необхідні для впровадження природоорієнтованих рішень у водній галузі.