![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273659756_253748020269476_8915859749267096555_n-1.jpg)
16 лютого 2022 року відповідно до Указу Президента України № 53 відзначається День єднання.
У Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів та дільницях управління нову дату в календарі державних свят відзначили підняттям Державного Прапора України і доєднанням о 10:00 до спільного виконання Державного Гімну України.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273704296_253748080269470_207757397767831315_n-01.jpg)
Фахівці Дністровського БУВР у цей святковий день також долучились до тематичного відео флешмобу «Єдині від Сяну до Дону!», організованого Державним агентством водних ресурсів України.