![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420166413_686813730296234_752178985809713593_n.jpg)
У вівторок, 16 січня до Дністровського БУВР з візитом завітали представники відділу розвитку бізнесу та партнерства Угорської екуменічної служби допомоги. В зустрічі прийняв участь також представник Івано-Франківської ОДА, начальник управління екології Андрій Пліхтяк та представниця ГО «Громадський центр «Еталон» Леся Аронець.
Делегація ознайомилася з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР. Начальниця лабораторії Марія Засідко провела екскурсію лабораторією, розповіла про можливості сучасного обладнання та новітні методи дослідження.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420129100_686813750296232_4978818492444626697_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420188724_686813700296237_8188994644296252108_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420188370_686813673629573_1855513180130408635_n.jpg)
На завершення візиту, учасники зустрічі обговорили подальші напрями співпраці.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420130192_686813756962898_8997403643008835490_n.jpg)