![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/265448837_3102593589961171_3954775319873438417_n.jpg)
Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк бере участь у ХІХ засіданні Українсько-Польської комісії у справах прикордонних вод.
Уповноважені обох країн під час засідання поділилися результатами роботи спільних робочих груп за напрямками охорони прикордонних вод від забруднення, протиповеневого захисту, регулювання та меліорації, гідрометеорології та гідрогеології, а також поінформували щодо стану розробки Планів управління річковими басейнами та Планів управління ризиками затоплення.
Захід проходить у рамках Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/265298165_3102787003275163_3104603081787248539_n.jpg)