Міжвідомча комісія узгодила режим роботи Дністровського водосховища у грудні 2021 року

30 листопада, відбулося чергове засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та Дністровського водосховищ на грудень 2021 року.
Учасники наради розглянули гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку у басейнах Дніпра і Дністра, заслухали прогноз Укргідрометцентру щодо водності у грудні поточного року та узгодили режими роботи зазначених водосховищ.
Зокрема, згідно інформації Укргідрометцентру, приплив води до Дністровського водосховища у грудні очікується в межах 80-140 м3/с, або 58% від норми, 80% забезпеченості.
Відтак, після активної дискусії, враховуючи гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку, гідрологічний прогноз на грудень тощо, Міжвідомча комісія рекомендувала встановити наступний режим роботи
Дністровського водосховища на грудень:
?для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, Дністровська ГЕС працює із забезпеченням компенсуючих попусків, Нижньодністровська ГЕС здійснює у нижній б’єф рівномірний попуск середньодобовими витратами в межах 110-130 м3/с. Режим пропуску дощових паводків встановлюється у робочому порядку в кожному випадку окремо.