Визначено переможців ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021»

Нарешті настав той день, якого з нетерпінням очікували всі учасники ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021» під девізом «Захистимо біорізноманіття – Збережемо палітру природи!». Дністровське БУВР готове оголосити імена цьогорічних переможців.
Протягом кількох місяців з 22 березня по 7 жовтня учасники з України та Республіки Молдова присилали на конкурс свої роботи. Загалом цього року в конкурсі взяло участь понад 400 учасників (Україна і Молдова).
Конкурс «Барви Дністра – 2021» відбувся за фінансової підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine (Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) через Офіс Координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ) та за підтримки Державне агентство водних ресурсів України та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.
Конкурсна комісія з визначення переможців ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021» визначило 103 призових місця. Призерами із української сторони стали 53 конкурсанти у п’яти номінаціях:
  • «Малюнок»;
  • «Фоторобота»;
  • «Відеофільм, слайд-шоу»;
  • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
  • «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
Ознайомитися з переліком переможців по номінаціях можна на сайті Дністровського БУВР в розділі «Барви Дністра» за посиланням.
До участі у конкурсі «Барви Дністра» долучились учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької областей, а також Республіки Молдова.
Нагородження переможців конкурсу та їх наставників відбудеться вже незабаром. Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі.