Виставка робіт Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» у м. Відень

30 червня у Конференц-центрі Hofburg відкрилась виставка робіт Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра», яка стала яскравим початком 15-го конкурсного року.
Роботи учасників і переможців конкурсу «Барви Дністра» отримали високу оцінку від гостей заходу, а якість представлених картин, фото, відео, віршів вразила їх якістю і змістовністю.
Під час заходу відбулась дуже важлива і символічна подія. Організатори конкурсу підготували для української і молдовської сторін подарунки від найкращих учасників конкурсу. Так, пані Міхаела Мокану отримала картину мирної сонячної процвітаючої України і чистим Дністром, намальовану Анастасією Цмих (Україна, Івано-Франківськ). А пан Євген Цимбалюк отримав картину з символічним відображенням дружніх стосунків народів двох країн з берегів Дністра, намальовану Яною Мединською (Республіка Молдова, Рибниця).
Автори цих художніх робіт, які прикрашатимуть кабінети представників наших країн в ОБСЄ, отримають спеціальні подарунки від оргкомітету конкурсу «Барви Дністра».
Варто зауважити, що ця виставка в стінах ОБСЄ відбулась завдяки великій підтримці конкурсу «Барви Дністра» та значним організаційним зусиллям пані Дани Марії Богдан та пані Олени Коваленко, Офіс Координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ.
Фото з відкриття художньої виставки «Барви Дністра», 30 червня 2023 р., ОБСЄ, Конференц-центр Hofburg. Автор: Мікі Кролл, ОБСЄ.