Виконання ремонтно-доглядових робіт на водогосподарських об’єктах Івано-Франківщини продовжується

Вирубка та очищення від чагарникової рослинності дамб та берегоукріплень є одним із пріоритетних видів доглядових робіт в осінньо-зимовий період.
Зокрема, упродовж місяця
Заболотівські водогосподарники провели:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р.Прут в с. Завалля, р.Рибниця в с.Рудники, р.Черемош в селах Залуччя та Попельники   Коломийського району, р. Чорний Черемош в с. Криворівня Верховинського району.
Коломийські водогосподарники проводили:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р. Прут в селах Воскресинці, Сопів, Княждвір, р.Сопівка в с. Н.Вербіж Коломийського району.
Окрім того, працівники дільниці провели обстеження аварійних ділянок р.Прут в с.Воскресинці після проходження льодоходу.
Галицькі водогосподарники організували:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р.Дністер в селах Дубівці та Маріямпіль, р.Лімниця в селах Темирівці та Блюдники Івано-Франківського району, р. Лімниця в с. Перевозець Калуського району.
Лисецькі водогосподарники провели:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р. Бистриця Надвірнянська в селах Грабовець та Березівка, р. Вовчинець в с. Побережжя, р. Дністер в с. Довге Івано-Франківського району.