Відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у районі басейну річки Дністер

1 березня 2024 р. у форматі відеоконференції відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у районі басейну річки Дністер на час пропуску весняного водопілля та на весняно-літній періоди 2024 року.
Під час засідання учасники заслухали інформацію представників Івано-Франківського та Тернопільського обласних центрів з гідрометеорології, які доповіли інформацію про гідрологічну ситуацію в басейні річки Дністер та інформацію щодо прогнозу весняного водопілля у 2024 році.
Після обговорення пропозицій учасників засідання щодо погодження режимів роботи та врахувавши гідрологічний прогноз, гідрометеорологічну і водогосподарську обстановки у басейні річки Дністер, Міжвідомча комісія рекомендувала подати узгоджені режими роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у басейні річки Дністер на затвердження Держводагентства.