Відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у районі басейну річки Дністер

01 грудня 2022 року під головуванням в.о. начальника Дністровського БУВР Віталія Андрійчука в online режимі відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у районі басейну річки Дністер на зимовий період 2022-2023 років.
Фахівці Івано-Франківського та Тернопільського обласних центрів з гідрометеорології доповіли про прогноз гідрологічної ситуації в басейні річки Дністер на зимовий період 2022-2023 років.
Міжвідомча комісія, обговоривши пропозиції учасників засідання щодо погодження режимів роботи та врахувавши гідрологічний прогноз на зимовий період 2022-2023 років, гідрометеорологічну і водогосподарську обстановки у басейні річки Дністер, рекомендувала подати узгоджені режими роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у басейні річки Дністер на зимовий період 2022-2023 років на затвердження Держводагентству.