![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317540761_451601487150794_1641287282031666438_n.jpg)
В.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук провів робочу зустріч з першим заступником міського голови м. Калуш Мирославом Тихим та начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Іваном Дембичем.
Під час зустрічі обговорили питання з виконання першочергових заходів на р. Сівка в районі Домбровського кар’єру та р. Млинівка на території Калуської міської ради. Йшлося про будівництво гідротехнічних об’єктів – водорозподільних вузлів у районі Домбровського кар’єру (на руслі Сівки) та на місці притоку річки Чечви до Млинівки.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317441770_451601590484117_4101969684995533970_n.jpg)
Віталій Андрійчук та представники виконавчих органів Калуської міської ради безпосередньо виїхали оглянути проблемні місця вищезазначених ділянок, щоб найближчим часом приступити до обстеження території та перейти до проектувальних робіт.