Відбулась нарада з питання будівництва нового водорегулюючого вузла на річці Сівка в районі Домбровського кар’єру

Днями в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук, начальник відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод управління Микола Кирилів, начальник технічного відділу Ігор Долішній, провідний інженер з проєктно-кошторисної роботи технічного відділу Віктор Люнас провели робочу зустріч з першим заступником міського голови Калуської міської ради Мирославом Тихим.
Участь у нараді також взяли представники управлінь будівництва та розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, з питань надзвичайних ситуацій, архітектури та містобудування Калуської міської ради.
Учасники зустрічі обговорили  комплекс заходів щодо проектування та будівництва нового водорегулюючого вузла на річці Сівка в районі Домбровського кар’єру. Через зміну русла річка не забезпечує потрібного режиму потоку води, що спричиняє постійний її застій на території Калуша.
Зведення нової конструкції сприятиме регулюванню подачі води у річці  на території міста та зменшить ризики підтоплення території громади. Робота з даного питання розпочалася у січні 2023 року.
 Рішенням сесії Калуської міської ради спрямовано субвенцію на розробку проектно-кошторисної документації, якою займається Дністровське БУВР. Перший етап проєкту уже виконано – здійснено геодезичну зйомку по руслу річки.
 У процесі зустрічі також було домовлено провести додаткове обстеження прилеглої території русла річки та підготувати проект рішення про дозвіл на розробку проєкту детального планування території вздовж річки Сівка для облаштування водорегулюючого вузла, який заплановано розглянути на наступному засіданні сесії Калуської міської ради.