Працівники дільниць Дністровського БУВР продовжують проводити ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах області. Зокрема, упродовж місяця
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
– вирубку та зрізання дерево-чагарникової рослинності на дамбах р.Бистриця Надвірнянська в с. Грабовець, р.Дністер та р. Вовчинець в с. Побережжя Івано-Франківського району, на меліоративному каналі К – ІІІ в с. Радча;
– виконували доглядові роботи на р. Вовчинець с. Побережжя біля водовипуску;
– виконували роботи на території дільниці з очищення пожежної водойми від водоростей;
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343989107_560908949527691_1377566769935640103_n.jpg)
– провели благоустрій на промбазі с. Угринів;
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
– вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбі р. Прут в с. Воскресинці Коломийського району, на меліоративних каналах на МОС «Ворона», «Коломийка», «Фатовець» Коломийського району.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344586501_248778364375383_7167191154731474155_n.jpg)
Окрім того, начальник Коломийської дільниці – Віра Тимофійчук, провідний інженер – Галина Греблюк та представники органів місцевого самоврядування Отинійської ТГ Коломийського району провели виїзд на звернення громадян с.Ворона щодо участі у роботі комісії з обстеження зелених насаджень на берегах р.Ворона;
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344542040_758952879013035_4061761405538681648_n.jpg)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
– вирубку та зрізання дерево-чагарникової рослинності на дамбах р.Прут в с.Завалля, р.Рибниця в с.Рудники, р.Черемош в селах Залуччя, Княжке та Попельники Коломийського району, р.Чорний Черемош в с. Криворівня Верховинського району;
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344805088_606482158090545_1178053337922459552_n.jpg)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
– вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбах р.Дністер в с. Дубівці, р.Лімниця в селах Мединя та Темирівці, на водоприймачах МОС «Гнила Липа» Івано-Франківського району та МОС «Копанки» Калуського району.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344804503_1968139773537635_8308889542350091970_n.jpg)
Окрім того, працівниками дільниці проводилась очистка водоприймача р.Млинівка в с.Студінка Калуського району екскаватором Hyundai Robex140W-9S та благоустрій території Галицької дільниці.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344826047_193214086891753_6916368163148885129_n.jpg)