Вдосконалення професійних знань: стартував новий навчальний інтенсив для водників

Національний університет водного господарства та природокористування на запит програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) розробив програму й організував проведення серії вебінарів для підвищення кваліфікації фахівців водогосподарських організацій.
Онлайн-тренінги для водників проводить, сформований НУВГП, колектив провідних викладачів та науковців, що мають потужний професійний досвід виконання науково-технічних проєктів, проведення навчання для фахівців водного господарства, приватних компаній та донорських організацій.
Курс лекцій спрямований на підвищення кваліфікації фахівців водогосподарських організацій, які залучені до управління водними ресурсами та експлуатації водогосподарської інфраструктури у південних регіонах України, а також надають послуги з водопостачання та водовідведення приватним водокористувачам на зрошуваних землях й об’єднаним територіальним громадам.
Семінари передбачають не лише теоретичну складову, а й розбір реальних кейсів в напрямку співпраці водників з заінтересованими сторонами. Зокрема, на прикладі Дністровського басейнового управління водних ресурсів учасники навчального інтенсиву розглянули рівень залученості стейкхолдерів до формування водної політики в межах як річкового басейну, так і в Україні в цілому. Також обговорили низку питань, пов’язаних з транскордонним співробітництвом та проаналізували активність місцевих громад при вирішенні завдань з управління водними ресурсами.
За матеріалами Держводагенства України