Про проведену роботу Заболотівськими водогосподарниками упродовж вересня

Начальник Заболотівської дільниці Дністровського БУВР Микола Подюк взяв участь у комісійному обстеженні гідрологічного режиму ділянок р.Чорний Черемош в районі автомобільної дороги Ільці-Буркут на території Верховинського району та в засіданні комісії ТЕБ і НС смт.Верховина.
Окрім того, для визначення технічного стану водозахисних споруд, відновлених у 2019 році, фахівцями дільниці разом з провідним інженером технічного відділу Дністровського БУВР Віктором Люнасом та провідним топографом Василем Луцівим, було проведено виїзне обстеження гідротехнічних споруд р.Рибниця на території Рожнівської сільської ради Косівського району.
Начальник Заболотівської дільниці Микола Подюк та інженерно-технічні працівники разом з спеціалістами відділу цивільного захисту техногенної безпеки та мобілізаційної роботи Заболотівської селищної ради Коломийського району провели обстеження з метою виявлення місць та причин забруднень р.Турка відходами сокодавочного заводу «Берг Фрут» в районі очисних споруд (за скаргою жителів с. Тулуків).
Упродовж вересня ремонтувальники руслові дільниці проводили обкошування берм, укосів та дна каналів і дамб на наступних водогосподарських об’єктах:
– дамба на р.Чорний Черемош в с.Криворівня Верховинського району;
– дамба на р.Черемош в селах Залуччя та Попельники Коломийського району;
-дамба на р.Прут в селах Завалля та Прутівка Коломийського району;
– м/г “Снятинська” в селах Борщів та Джурів Коломийського району.
Окрім того, було проведено ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах м/г «Снятинська” в с.Джурів.