Важливо вірити в дива: прикарпатські водники завітали з подарунками до дітей, які опинилися в складній життєвій ситуації

З нагоди Дня святого Миколая працівники Дністровського БУВР та підвідомчих дільниць навідалися з подарунками до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Зокрема, працівники Галицької дільниці Дністровського БУВР завітали з солодкими гостинцями, фруктами і засобами гігієни до вихованців Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Мединя Галицької громади.
Своєю чергою працівники Дністровського БУВР та дільниць стали помічниками святого і подарували трішки святкового настрою дітям з Містечка Милосердя святого Миколая у селі Крихівці Івано-Франківської громади. Для вихованців закладу передали 24 водонепроникні наматрацники та 13 сертифікатів для придбання необхідних речей.
Попри доволі складну ситуацію в нашій державі, маємо памʼятати, що не треба бути чудотворцем, щоб дарувати доброту та тепло своєї душі. Це під силу кожному з нас.