З нагоди Дня святого Миколая працівники Дністровського БУВР та підвідомчих дільниць навідалися з подарунками до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409012242_664784692499138_7667433410571827923_n.jpg)
Зокрема, працівники Галицької дільниці Дністровського БУВР завітали з солодкими гостинцями, фруктами і засобами гігієни до вихованців Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Мединя Галицької громади.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409019650_664784729165801_1264729980493577022_n.jpg)
Своєю чергою працівники Дністровського БУВР та дільниць стали помічниками святого і подарували трішки святкового настрою дітям з Містечка Милосердя святого Миколая у селі Крихівці Івано-Франківської громади. Для вихованців закладу передали 24 водонепроникні наматрацники та 13 сертифікатів для придбання необхідних речей.
Попри доволі складну ситуацію в нашій державі, маємо памʼятати, що не треба бути чудотворцем, щоб дарувати доброту та тепло своєї душі. Це під силу кожному з нас.